top
logo

Bayi Girişi


Inkaso CRM - Çağrı Merkezi CRM Sistemi


ÇAĞRI MERKEZİ CRM YAZILIMI


Dijital santral kullanan çağrı merkezleri için geliştirilmiştir, Amatis Yazılım'ın 8 yıllık CRM sistemini bütünleştiren "Inkaso CRM" sistemi;

Tasarımı, kullanım kolaylığı ve her aşamada tam kontrol sunması ile, çağrı merkezi CRM yazılımlarına yeni bir bakış açısı getiren Inkaso CRM yazılımı aşağıdaki modüllerden oluşmaktadır.

Devamını oku...
 
Anaokulu Anonslu Kiosk Geçiş Kontrol Sistemi

 

OKULDAKİ TÜM GİRİŞ ÇIKIŞLAR KAYIT ALTINDA ARTIK ÇOCUKLARINIZ DAHA GÜVENLİ

Anaokullarında, öğrenci giriş çıkışlarını kayıt altına alır, velisi gelen öğrenciler için ilgili sınıfta otomatik anons yapar, veli ve öğrenci fotoğrafını görüntüleyerek güvenlik sağlar.

Devamını oku...
 
İnsERP – İnşaat Sektörü Kurumsal Kaynak Planlama ve CRM Sistemi

İnşaat sektörü için ERP ve CER süreçlerini entegre eden InsERP CRM Sistemimiz aşağıdaki modüllerden oluşmaktadır.

Devamını oku...
 
AKOS Kuyum CRM

 


AKOS KUYUM CRM

Kuyumculuk Sektöründe, Tüm Bilgi İşlem İhtiyacı , Tek Yazılım Paketinde. Yeni ürünümüz olan AKOS Kuyum CRM paketinde, kuyum sektöründeki mağaza veya mağaza zincirlerinin tüm bilgi işlem ihtiyacını tek pakette karşılayacak bir çözüm oluşturduk.

Devamını oku...
 
Toplantı Yönetim Sistemi & Toplantı Rezervasyon Sistemi

Toplantı yönetim sistemi, birden çok toplantı salonu bulunan kurumlar için geliştirilmiştir. Microsoft Outlook Toplantı İsteği (Meeting Request) uygulaması ile entegre çalışan bir giriş kontrol ve bilgilendirme sistemidir. Toplantı odalarınızda gerçekleşecek toplantıları ve katılımcıları  Exchange veritabanından otomatik okuyup kendi veritabanına kaydeder.

Toplantı odası girişlerinde yeralan Windows Tabanlı LCD Ekranlar, iOS veya Android Tabanlı Tablet Bilgisayarlar aracılığı ile, toplantı odasının durumunu, içerideki toplantının başlangıç ve bitiş zamanları ile toplantı katılımcıları görüntülenir.

İstenirse; toplantıya katılacak kişiler toplantı odası girişindeki Kart Okuyucular veya Parmak izi Okuyucular ile kart okutma veya parmak izi okutma gerçekleştirdiklerinde, sistem veritabanından ilgili kullanıcının toplantıya davetli olup olmadığını, tanımlı kurallar çerçevesine geç kalıp kalmadığını tespit eder, toplantı odasına giriş izni verir veya girişi reddeder.

Devamını oku...
 
Android Tabanlı Toplantı Bilgi Ekranı

 

Android Toplantı Yönetim Bilgi Ekranı, Masaüstü Yazılım, Veritabanı ve Android Application sistemlerinin entegre edilmesi ile geliştirilmiştir. Microsoft Outlook Toplantı İsteği (Meeting Request) uygulaması ile entegre çalışan bir bilgilendirme sistemidir. Toplantı odalarınızda gerçekleşecek toplantıları ve katılımcıları Exchange veritabanından otomatik okuyup kendi veritabanına kaydeder.

Devamını oku...
 
iOS Tabanlı Toplantı Bilgi Ekranı

 

iOS Toplantı Yönetim Bilgi Ekranı, Masaüstü Yazılım, Veritabanı ve iOS Tablet üzerinde çalışan sistemlerinin entegre edilmesi ile geliştirilmiştir. Microsoft Outlook Toplantı İsteği (Meeting Request) uygulaması ile entegre çalışan bir bilgilendirme sistemidir. Toplantı odalarınızda gerçekleşecek toplantıları ve katılımcıları Exchange veritabanından otomatik okuyup kendi veritabanına kaydeder.

Devamını oku...
 
CRM Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemleri
CRM: Müşteriye Dair Her Şey

Müşteri ilişkileri yönetimi ya da popüler kısaltması ile CRM, son yıllarda, her ölçekten şirketin stratejik planlarında yer alan bir yatırım. Hemen hemen tüm pazarlarda rekabetin arttığı, ürünlerin pazara girme sürelerinin kısaldığı ve marjların düştüğü bir ortamda müşteriye daha etkin ulaşmak, müşterinin isteklerini anlayarak ürün ve hizmetleri bu yönde şekillendirmek büyük önem taşımakdadır.
Devamını oku...
 
Dokunmatik Ekranlı, Yarışma Puanlama Sistemi

Hakemlerin yarışmacıları dokunmatik ekranlarla puanlaması ve sonuçların istendiği anda LCD ekranlar ile duyurulması esasına dayanır.

Sistem ilk olarak Türkiye Dans Federasyonu'nun 28 Ağustos - 02 Eylül 2007 tarihleri arasında Antalyada gerçekştirdiği 1. Uluslararası Antalya Dans Festivalinde kullanılmıştır.

Devamını oku...
 
Dokunmatik Ekranlı Kiosk Çözümleri

Bilgilendirme, yönlendirme veya bilgi alma amaçlı özel kiosk çözümleri.

İsteğe ve ihtiyaca özel, veritabanınızla veya diğer sistemlerinizle bütünleşik yazılım geliştirme hizmeti.

Kiosk Modelleri

  • Ayaklı İç Mekan
  • Duvar Tipi İç Mekan
  • Panel Tipi İç Mekan
  • Dış Mekan

 


Devamını oku...
 
Fiyat, Kur Görüntüleme Sistemi
  • Veritabanınızdan gerçek kur, fiyat bilgilerini okur.
  • Okunan değerleri gerçek zamanlı olarak 3D animasyon haline getirir.
  • 3D çevirme işlemi sırasında istediğiniz bir resmi dolgu malzemesi olarak kullanabilir.
  • Arka planda dükkan resminiz veya logonuz görüntülenebilir.
  • Kuyumcular, Döviz Büroları gibi sürekli fiyat değişiminin yaşandığı yerlerde kullanılabilir.

Not: Örnek video dosyalarımızı kesintisiz izleyebilmek için lütfen dosyaların tamamının yüklenmesini bekleyiz.

Devamını oku...
 

bottom