top
logo

Bayi Girişi
Toplantı Yönetim Sistemi & Toplantı Rezervasyon Sistemi

Toplantı yönetim sistemi, birden çok toplantı salonu bulunan kurumlar için geliştirilmiştir. Microsoft Outlook Toplantı İsteği (Meeting Request) uygulaması ile entegre çalışan bir giriş kontrol ve bilgilendirme sistemidir. Toplantı odalarınızda gerçekleşecek toplantıları ve katılımcıları  Exchange veritabanından otomatik okuyup kendi veritabanına kaydeder.

Toplantı odası girişlerinde yeralan Windows Tabanlı LCD Ekranlar, iOS veya Android Tabanlı Tablet Bilgisayarlar aracılığı ile, toplantı odasının durumunu, içerideki toplantının başlangıç ve bitiş zamanları ile toplantı katılımcıları görüntülenir.

İstenirse; toplantıya katılacak kişiler toplantı odası girişindeki Kart Okuyucular veya Parmak izi Okuyucular ile kart okutma veya parmak izi okutma gerçekleştirdiklerinde, sistem veritabanından ilgili kullanıcının toplantıya davetli olup olmadığını, tanımlı kurallar çerçevesine geç kalıp kalmadığını tespit eder, toplantı odasına giriş izni verir veya girişi reddeder.

Gerçekleşen tüm hareketler sistem tarafından kaydedilir.


Sistem Özellikleri.

  • Tüm toplantı bilgilerini Exchange veritabanından otomatik okur.
  • Toplantı odası girişlerindeki ekranlar, ilgili odadanın doluluk durumunu gösterir.
  • O anda odada toplantı yok ise haftalık toplantı takvimi görüntülenir.
  • Dokunmatik ekranı sayesinde, takvim üzerindeki bir topantıya tıklanarak ilgili toplantının detayı görüntülenebilir.
  • Aktif toplantı durumunda da tek tuşla haftalık takvime ulaşılabilir.
  • Toplantı Odası girişine yerleştirilecek Kart Okuyucu veya Parmak İzi Okuıyucular sayesinde Toplantı Odasına giriş yetkilendirmesi yapılabilir. Sadece Toplantıya davetli olup, tanımlı süre içerisinde zamanında gelmiş olan kişilerin içeri alınması sağlanabilir.

Örnek Ekran Görüntüleri:

Toplanti Yönetim Sistemi Toplantı Yönetim Sistemi

 

bottom