Neler Yaparız

İhtiyaca Özel Yazılım

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda beklenti ve gereksinimlerinize uygun olarak firmanıza katmadeğer yaratan özel yazılım hizmetlerini, mobil uygulamaları gerçekleştiriyoruz.
HİZMET DETAYI

Çağrı Merkezi

Dijital santral kurulumundan, CRM sistemine, tüm donanım altyapısından masa sandalye teminine kadar, Çağrı Merkezi kurulumu için tüm altyapı ihtiyacınızı karşılıyoruz.
HİZMET DETAYI

İş Zekası

İş Zekası teknolojileri ile operasyonlarınızın geçmiş, günümüz ve gelecekteki durumlarının incelenmesini sağlarız.
HİZMET DETAYI

GPS Sistemleri

Satndart Araç takip sistemleri işinizi görmediği durumlarda işinize ve sektörünüze özel araç takip çözümleri sunuyoruz.
HİZMET DETAYI

BIG DATA Yönetimi

Elde edilen bu verileri doğru analiz ederek verdiğiniz hizmeti, servisi veya sunduğunuz ürünü geliştirmek veya verimliliğini artırmak mümkün olmaktadır.
HİZMET DETAYI

Coğrafi Bilgi Sistemleri

Dünya üzerindeki karmaşık sosyal, ekonomik, çevresel vebenzeri sorunların çözümüne yönelik mekan ve konuma dayalı karar verme süreçlerinde kullanıcılara yardımcı olmak üzere, donanım, yazılım, personel, coğrafi veri ve yöntem bütünüdür.
HİZMET DETAYI

CRM, ERP Çözümleri

Amatis Yazılım özel CRM çözümleri ile müşteri ilişkileri deneyimlerinizi kişiselleştirerek potansiyel ve mevcut müşterilerinize temas eden her alanda güçlü bir yönetim ağıyla pazar dinamiklerini fırsata çevirebilirsiniz.
HİZMET DETAYI

Bilgi Ekranları

İsteğe ve ihtiyaca özel, veritabanınızla veya diğer sistemlerinizle bütünleşik, okuyucu ve yazıcıdestekli Windows, iOs ve Android tabanlı bilgi ekranı yazılımı geliştirme hizmeti sunuyoruz.
HİZMET DETAYI

Farklı hizmetler arıyorsanız bizimle iletişime geçin.

Telefon Edin

+90 (216) 483 33 43

E-Posta Gönderin

info@amatis.com.tr